Zbulohet JETE ne nje ekzoplanet!!!

Posted on Prill 1, 2008 nga

3*****GEZUAR 1 PRILLIN!!!*****

Per te gjithe ata qe e besuan genjeshtren dhe per gjithe ata qe arriten ta kuptonin, Gezuar 1 prillin. Ne nje dite te tille nje shaka e vogel i lejohet te gjitheve, edhe Blogshkences. Na ben mire te kthehemi njehere ne vit ne femijeri dhe te bejme shakane e rradhes.
Shpresojme qe sot te kini arritur te shpetoni nga sa me shume genjeshtra! Por mbi te gjitha te kini qeshur sa me shume, sepse qe e qeshura zgjat jeten dihet (dhe kjo nuk eshte nje genjeshter) 😀 !

Advertisements
Të etiketuara:
Posted in: jete, Zbavitje