Nje pamje e re per blogshkencen!

Posted on Tetor 30, 2010 nga

4
Duke dashur te ndryshojme formatin e zakonshem te blogut per ti dhene nje imazh te ri blogshkences, kemi zgjedhur nje “theme” te re.  Wordpressi nuk jep shume mundesi per formatimin dhe personalizimin e temave, keshtu qe edhe pse kjo na u duk me e pershtatshmja, nuk e dime sa i pershtatet lexuesve te blogut.

Nje ankete e vogel eshte shtuar per te marre opinionin tuaj. Mos hezitoni te votoni dhe mbi te gjitha mos hezitoni te na lini mendimet tuaja ne komentet. Nese formati i ri nuk pelqehet nga ju atehere mund te kthehemi ne cdo moment ne formatin e meparshem. Cdo sugjerim, per nje theme te re eshte i mirepritur!

Ketu mund te gjeni nje pamje te versionit te meparshem per te bere krahasimin:
http://web.archive.org/web/20080623215927/https://blogshkenca.wordpress.com/

Blogshkenca!

Advertisements
Posted in: Uncategorized